Menu
Producenci
Plafon duży klosz złoty Solaris XL 40593
Dostępność:
duża ilość
Cena:
1 649,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40593
- Seria: SOLARIS
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Solaris
- Kolor: złoty
- Kolor klosza / abażuru: złoty
- Materiał klosza / abażuru: kompozyt mineralny
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: Max 15W LED
- Wysokość klosza: 31 cm
- Wysokość: 31 cm
- Głębokość: 85 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
Dane techniczne
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 89 cm |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | złoty |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wys/szer / średnica klosza | 89 * 85 cm |
| KOLOR | id_5 |
| Głębokość | 85 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
