Menu
Producenci
Plafon z żywicy czarno-miedziany Solaris L 40606
Dostępność:
duża ilość
Cena:
835,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Symbol: SL/40606
Seria: SOLARIS
Producent: Sigma Lighting
Rodzaj: Plafon
Kolekcja: Solaris
Kolor: czarny , miedziany
Kolor klosza / abażuru: czarny, miedziany
Materiał klosza / abażuru: kompozyt mineralny
Rodzaj oprawki: E27
Ilość źródeł światła: 1
Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: Max 15W LED
Wysokość klosza: 27 cm
Wysokość: 27 cm
Głębokość: 69 cm
Żarówki w komplecie: Nie
Kraj produkcji: Polska
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 69 * 65 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Głębokość | 65 cm |
| Szerokość | 69 cm |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / złoty |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
