Menu
Producenci
Lampa wisząca z żywicy czarno-miedziana Solaris XL 40610
Dostępność:
duża ilość
Cena:
1 682,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40610
- Seria: SOLARIS
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Solaris
- Kolor: czarny, miedziany
- Kolor klosza / abażuru: czarny, miedziany
- Materiał klosza / abażuru: kompozyt mineralny
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: Max 15W LED
- Wysokość klosza: 27 cm
- Wysokość: max 97 cm
- Głębokość: 65 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 89 * 85 cm |
| Wysokość | max 101 cm |
| Głębokość | 85 cm |
| Szerokość | 89 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / miedziany |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
