Plafon kopuła złoty SFERA 35 / 32478
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32478
- Seria: SFERA
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampa sufitowa, Plafon
- Kolekcja: Sfera
- Kolor: złoty
- Kolor klosza / abażuru: złoty
- Materiał klosza / abażuru: kompozyt mineralny
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość klosza: 17 cm
- Wysokość: 20 cm
- Szerokość: 35 cm
- Głębokość: 35 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_5 |
| Wys/szer / średnica klosza | 17 * 35 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | złoty |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
