Plafon kopuła czarno-miedziany SFERA 50 / 32469
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32469
- Seria: SFERA
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampa sufitowa, Plafon
- Kolekcja: Sfera
- Kolor: czarny, miedziany
- Kolor klosza / abażuru: czarny, miedziany
- Materiał klosza / abażuru: kompozyt mineralny
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość klosza: 25 cm
- Wysokość: 32 cm
- Szerokość: 50 cm
- Głębokość: 50 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / miedziany |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wys/szer / średnica klosza | 25 * 50 cm |
| KOLOR | id_1 |
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
