Plafon kopuła biało-miedziany SFERA 90 / 32459
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32459
- Seria: SFERA
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampa sufitowa, Plafon
- Kolekcja: Sfera
- Kolor: miedziany, biały
- Kolor klosza / abażuru: biały, miedziany
- Materiał klosza / abażuru: kompozyt mineralny
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość klosza: 42 cm
- Wysokość: 50 cm
- Szerokość: 90 cm
- Głębokość: 90 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
Plafon biało-miedziany Sfera 90
Nowoczesny plafon z dużym 90 cm biało-miedzianym kloszem wykonanym z kompozytu mineralnego. Dzięki zastosowaniu żywicy, wnętrze lampy ma ciekawą niejednorodną strukturę. Źródłem światła jest żarówka E27.
Dane techniczne
| Szerokość | 90 cm |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały / miedziany |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_2 |
| Wys/szer / średnica klosza | 42 * 90 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Głębokość | 90 cm |
