Plafon kopuła złoto-czarny nakrapiany SFERA 70 / 32480
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32480
- Seria: SFERA
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampa sufitowa, Plafon
- Kolekcja: Sfera
- Kolor: czarny, złoty
- Kolor klosza / abażuru: czarny, złoty
- Materiał klosza / abażuru: kompozyt mineralny
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość klosza: 35 cm
- Wysokość: 45 cm
- Szerokość: 70 cm
- Głębokość: 70 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Szerokość | 70 cm |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny| złoty |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_5 |
| Wys/szer / średnica klosza | 35 * 70 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Głębokość | 70 cm |
