Lampa wisząca kopuła złoto-czarna nakrapiana SFERA 50 32297
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32297
- Seria: SFERA
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Sfera
- Kolor: czarny, złoty
- Kolor klosza / abażuru: czarny, złoty
- Materiał klosza / abażuru: kompozyt mineralny
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość klosza: 25 cm
- Wysokość: 100 cm
- Głębokość: 50 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
Lampy z serii SFERA
Lampy z serii SFERA zostały stworzone z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Sferyczne, efektowne klosze nadadzą pomieszczeniu wyjątkowego charakteru i klasy. Lampy SFERA, ze względu na swój rozmiar oraz wzornictwo, mogą stanowić główny element dekoracyjny wnętrza.
Klosze wykonano z kompozytu mineralnego. Wnętrze lampy jest fakturowane, co nadaje jej wyjątkowego designu. Lampy SFERA występują w 4 rozmiarach - od 35 cm do 90 cm średnicy oraz w kilku kolorach. Pozwala to na dobranie odpowiedniego modelu lampy do wielkości oraz stylu pomieszczenia.
Lampa wisząca SFERA 50
SFERA 50 posiada klosz o średnicy 50 cm oraz regulowaną wysokość max. 100 cm.
Dane techniczne
| Barwa klosza | czarny| złoty |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_5 |
| Wys/szer / średnica klosza | 25 * 50 cm |
| Wysokość | max 100 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
