Lampka nocna loftowa klatka VOX czarno-złota 50372
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/50372
- Seria: VOX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampka
- Kolekcja: VOX
- Kolor: czarny/złoty
- Materiał korpusu: stal lakierowana,nikiel
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: E27
- Głębokość: 13,5 cm
- Wysokość: 22 cm
- Szerokość: 13,5 cm
światła, ale także dekoracyjnym akcentem w Twoim domu. Stojąca lampka klatka z żarówką VOX świetnie sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła w
różnych pomieszczeniach, takich jak salon, sypialnia, biuro, przedpokój czy korytarz. Może służyć jako lampka nocna lub dekoracyjna, wprowadzając do wnętrza ciepłe, przyjemne światło i stylowy akcent. Korpus lampki wykonany jest ze stali lakierowanej w kolorze czarnym. W zależności od
modelu żarówkę umieszczono w niklowej oprawce koloru srebrnego lub oprawce ze stali mosiądzowanej w kolorze złotym.
Dane techniczne
| Szerokość | 13,5 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / złoty |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_3 |
| Głębokość | 13,5 cm |
| Wysokość | 22 cm |
