Lampa sufitowa loftowa klatka VOX 4 czarno-złoty 40705
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40705
- Seria: VOX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: VOX
- Kolor: czarny/złoty
- Materiał korpusu: stal lakierowana, nikiel
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: E27
- Klasa szczelności: IP20
- Wysokość: 22 cm
- Głębokość: 13,5 cm
- Szerokość: 75 cm
Lampa sufitowa VOX typu plafon klatka z czterema żarówkami jest doskonałym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia, które potrzebuje zarówno stylowego, jak i funkcjonalnego źródła światła. Idealna do wnętrz urządzonych w stylu industrialnym, nowoczesnym, a także do klasycznych aranżacji z nutą nowoczesności. Korpus lampy wykonany jest ze stali lakierowanej w kolorze czarnym. W zależności od modelu żarówkę umieszczono w niklowej oprawce koloru srebrnego lub oprawce ze stali mosiądzowanej w kolorze złotym.
Lampa sufitowa VOX typu plafon w kształcie klatki z dwoma żarówkami jest prosta w montażu, dzięki temu możesz się cieszyć jej designem i funkcjonalnym oświetleniem w kilka chwil.
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | 4 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_3 |
| Głębokość | 13,5 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / złoty |
