Lampa sufitowa loftowa klatka VOX 3 czarno-złoty 40704
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40704
- Seria: VOX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: VOX
- Kolor: czarny/złoty
- Materiał korpusu: stal lakierowana, nikiel
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: E27
- Klasa szczelności: IP20
- Wysokość: 22 cm
- Głębokość: 13,5 cm
- Szerokość: 55 cm
efektowny i przyciągający wzrok efekt świetlny. Lampa sufitowa VOX typu plafon w kształcie klatki posiada kompaktowy, ale wydajny
rozmiar idealny do montażu w różnych pomieszczeniach, zapewniający skuteczne oświetlenie większych przestrzeni.
Korpus lampy wykonany jest ze stali lakierowanej w kolorze czarnym. W zależności od modelu żarówkę umieszczono w niklowej oprawce koloru srebrnego lub oprawce ze stali mosiądzowanej w kolorze złotym. Lampa sufitowa VOX typu plafon w kształcie klatki z trzema żarówkami jest prosta w
montażu, dzięki temu możesz się cieszyć jej designem i funkcjonalnym oświetleniem w kilka chwil.
Dane techniczne
| KOLOR | id_3 |
| Głębokość | 13,5 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / złoty |
| Liczba żródeł światła | 3 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
