Lampa sufitowa loftowa klatka VOX 2 czarno-srebrny 40699
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40699
- Seria: VOX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: VOX
- Kolor: czarny/srebrny
- Materiał korpusu: stal lakierowana, nikiel
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: E27
- Klasa szczelności: IP20
- Głębokość: 13,5 cm
- Wysokość: 22 cm
- Szerokość: 34 cm
różnorodnych aranżacji, od loftów po nowoczesne mieszkania. Lampa sufitowa VOX typu plafon klatka z dwoma żarówkami doskonale sprawdzi się w
każdym pomieszczeniu, które potrzebuje stylowego i efektywnego źródła światła. Dwa punkty świetlne zapewnią optymalne oświetlenie większych przestrzeni. Kompaktowy rozmiar idealny do montażu w różnego rodzaju pomieszczeniach, takich jak: przedpokój,
łazienka lub sypialnia. Korpus lampy wykonany jest ze stali lakierowanej w kolorze czarnym. W zależności od
modelu żarówkę umieszczono w niklowej oprawce koloru srebrnego lub oprawce ze stali mosiądzowanej w kolorze złotym. Lampa sufitowa VOX typu plafon w kształcie klatki z dwoma żarówkami jest prosta w montażu, dzięki temu możesz się cieszyć jej designem i funkcjonalnym oświetleniem w kilka chwil.
Dane techniczne
| Szerokość | 34 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / srebrny |
| Liczba żródeł światła | 2 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_4 |
| Głębokość | 13,5 cm |
| Wysokość | 22 cm |
