Lampa sufitowa loftowa klatka VOX 1 czarno-złoty 40702
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40702
- Seria: VOX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: VOX
- Kolor: czarny/złoty
- Materiał korpusu: stal lakierowana,nikiel
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: E27
- Klasa szczelności: IP20
- Wysokość: 22 cm
- Głębokość: 13,5 cm
- Szerokość: 13,5 cm
wnętrzami. Jednoklatkowy plafon VOX świetnie sprawdzi się w każdej przestrzeni, która potrzebuje dodatkowego źródła światła oraz stylowego akcentu. Z powodzeniem dopasujesz ją do różnorodnych aranżacji niemal każdego z wnętrz: przedpokoju, kuchni, sypialni,
niewielkiego pokoju czy garderoby. Możliwość montażu na ścianie sprawia, że sprawdzi się również jako stylowy kinkiet
Korpus lampy wykonany jest ze stali lakierowanej w kolorze czarnym. W zależności od
modelu żarówkę umieszczono w niklowej oprawce koloru srebrnego lub oprawce ze stali mosiądzowanej w kolorze złotym.
Lampa sufitowa plafon klatka z żarówką jest prosta w montażu, dzięki temu możesz się cieszyć jej designem i funkcjonalnym oświetleniem w kilka chwil.
Dane techniczne
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / złoty |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_3 |
| Głębokość | 13,5 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 13,5 mc |
