Lampa wisząca kule DAISY 7 S złoto-biała 40772
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40772
- Seria: DAISY
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: lampa
- Kolekcja: Daisy
- Kolor: złoty/biały
- Materiał korpusu: stal lakierowana, stal mosiądzowana
- Głębokość: 35 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 7 x G9 max 12W led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: klosz szklany/mleczny
- Wysokość klosza: 10 cm
- Długość: 55 cm
- Wysokość: 22 , max 115 cm
- Szerokość: 28 x 35 cm
Dane techniczne
| Wysokość | max 115 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 * 10 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 7 x G9 max 12W led |
| Podział świecenia | tak |
| KOLOR | id_3 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
