Kinkiet DAISY 2 złoto-transparentny 40762
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40762
- Seria: DAISY
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Kinkiet
- Kolekcja: Daisy
- Kolor: złoty/transparentny
- Materiał korpusu: stal lakierowana, stal mosiądzowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 2 x G9 max 12W led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: klosz szklany/transparentny
- Wysokość klosza: 10 cm
- Długość: 29 cm
- Wysokość: 37 cm
- Głębokość: 15 cm
- Szerokość: 10 cm
Dane techniczne
| Podział świecenia | nie |
| KOLOR | id_3 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wysokość | 37 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 * 10 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | transparentny |
| Liczba żródeł światła | 2 x G9 max 12W LED |
