Lampa wisząca kule DAISY 3 srebrno-biała 40764
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40764
- Seria: DAISY
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: lampa
- Kolekcja: Daisy
- Kolor: srebrny/biały
- Materiał korpusu: stal lakierowana, nikiel
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 3 x G9 max 12W led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: klosz szklany/mleczny
- Wysokość klosza: 10 cm
- Długość: 40 cm
- Wysokość: max 115 cm
- Głębokość: 27 cm
- Szerokość: 27 cm
Dane techniczne
| Wysokość | max 115 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 * 10 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Głębokość | 27 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 3 x G9 max 12W LED |
| Podział świecenia | nie |
| KOLOR | id_4 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
