Lampa wisząca kula DAISY 1 złoto-biały 40769
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40769
- Seria: DAISY
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: lampa
- Kolekcja: Daisy
- Kolor: złoty/biały
- Materiał korpusu: stal lakierowana, stal mosiądzowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x G9 max 12W led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: klosz szklany/mleczny
- Wysokość klosza: 14 cm
- Wysokość: max 120 cm
- Szerokość: 14 cm
- Głębokość: 14 cm
Dane techniczne
| Szerokość | 14 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wys/szer / średnica klosza | 14 * 14 cm |
| KOLOR | id_3 |
| Głębokość | 14 cm |
| Wysokość | max 120 cm |
| Wysokośc regulowana | nie |
