Lampa wisząca kule DAISY 5 srebrno-transparentna 40753
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40753
- Seria: DAISY
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: lampa
- Kolekcja: Daisy
- Kolor: srebrny/transparentny
- Materiał korpusu: stal lakierowana, nikiel
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 5 x G9 max 12W led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: klosz szklany/transparentny
- Wysokość klosza: 10 cm
- Wysokość: max 115 cm
- Szerokość: 30 cm
- Głębokość: 30 cm
Dane techniczne
| KOLOR | id_4 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wysokość | max 115 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 * 10 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | transparentny |
| Liczba żródeł światła | 5 x G9 max 12W LED |
| Podział świecenia | tak |
