Lampa sufitowa Cube Max CB-MAX S AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CUBE CB-MAX S AL to nowoczesna, prosta lampa sufitowa o minimalistycznym wyglądzie, w kolorze srebrnym, o wymiarach 22cmx10cmx10cm
Źródło światła mocowane jest na gwint E27 (max 20W) pozostawiając państwu wybór mocy i barwy światła stosując nowoczesne energooszczędne żarówki LED.
Idealnie nadaje się do oświetlenia przestrzeni pod balkonem, ganku oświetlając drzwi wejściowe lub w altanie ogrodowej.
Oprawę możemy zamontować również jako lampę stojącą oświetlając ścieżki, trawnik wokół domu, wspaniale będzie się prezentować jako zwieńczenie ceglanego lub kamiennego ogrodzenia.
Wykorzystanie w produkcji lakierowanego proszkowo profilu aluminiowego oraz akrylowego (PMMA) satynowego klosza, pozwala zachować doskonały wygląd przez wiele lat. Oprawa posiada stopień ochrony IP 44 zapewniający odporność na warunki atmosferyczne.
Lampa występuje również w kolorach: czarnym, ciemny popiel.
Dane techniczne
| Szerokość | 10 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 10 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| KOLOR | srebrny |
| Wysokość | 22 cm |
