Lampa ogrodowa Cube Max CB-MAX 1000 BL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CUBE CB-MAX 1000 BL to solidny słupek oświetleniowy o minimalistycznym prostokątnym wzornictwie, posiada 100cm wysokości oraz 10 cm szerokości, wykonany został z malowanego proszkowo na kolor czarny profilu aluminiowego połączonego z satynowym kloszem ze szkła akrylowego (PMMA) który równomiernie rozprasza światło.
Źródło światła mocowane jest na gwint E27 (max 20W) co daje Państwu możliwość wyboru mocy oraz barwy światła, stosując nowoczesne, energooszczędne żarówki LED.
Solidna konstrukcja oprawy pozwala na montaż w miejscach takich jak: alejki w hotelowym parku, chodniki wokół naszej firmy, podjazd oraz schodów prowadzących do posesji, z powodzeniem oświetli ogródek restauracyjny pozwalając państwa gościom spędzić wieczór w przyjemnym i komfortowym otoczeniu.
Zastosowane materiały oraz stopień ochrony IP 44 zapewniają odporność na niekorzystne warunki pogodowe oraz pozwalają zachować doskonały wygląd
Lampa występuje również w kolorach: srebrnym, ciemny popiel oraz w kilku wariantach wysokości.
Dane techniczne
| KOLOR | czarny |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 10 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 44 |
