Lampa kinkiet Cube Max CB-MAX K AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CUBE CB-MAX K AL to elegancki srebrny kinkiet zewnętrzny o minimalistycznym wyglądzie, który pozwoli ozdobić i efektownie oświetlić elewację domu, garażu lub firmy, drzwi wejściowe, bramę garażową, doskonale komponuje się z otoczeniem wykonanym z cegły ozdobnej, drewna, kamienia naturalnego.
Solidna konstrukcja lampy składa się z lakierowanego proszkowo profilu aluminiowego oraz szkła akrylowego (PMMA) równomiernie rozpraszającego światło.
Kinkiet charakteryzuje się dużą odpornością na wpływ warunków atmosferycznych, zastosowane materiały zachowują doskonały wygląd przez wiele lat. Oprawa posiada mocowanie źródła światła na gwint E27 (max 20W), zalecamy zastosowanie nowoczesnej, energooszczędnej żarówki LED która daje nam szerokie możliwości wyboru mocy oraz barwy światła.
Lampa występuje również w kolorach: czarnym, ciemny popiel.
Dane techniczne
| Szerokość | 10 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 17 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| KOLOR | srebrny |
| Wysokość | 22 cm |
