Lampa ogrodowa Cube Max CB-MAX 700 AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CUBE CB-MAX 700 AL jest nowoczesnym słupkiem oświetleniowym wysokim na 70cm i szerokim na 10 cm, wykonany został z profilu aluminiowego który jest zabezpieczony wysokiej jakości srebrnym lakierem proszkowym, posiada satynowy klosz ze szkła akrylowego (PMMA) który ma za zadanie rozproszyć światło oraz zredukować efekt oślepiania.
Wytrzymała konstrukcja oprawy przeznaczona jest do oświetlenia alejek, roślinności w ogrodzie, podjazdu oraz schodów prowadzących do posesji. Można ją zastosować do wyznaczenia miejsc parkingowych i ścieżek komunikacyjnych przy obiektach hotelowych, restauracji lub firmie.
Eleganckie, minimalistyczne wzornictwo oprawy efektownie oświetli i podkreśli wyjątkowy charakter otaczającej nas architektury
Źródło światła mocowane jest na gwint E27 (max 20W) pozostawiając Państwu swobodę wyboru mocy i barwy światła stosując nowoczesne energooszczędne żarówki LED.
Lampa została wykonana z materiałów odpornych na zmienne warunki pogodowe (IP 44) oraz pozwalających zachować doskonały wygląd przez długi okres czasu. Lampa występuje również w kolorach: czarnym, ciemny popiel oraz w kilku wariantach wysokości.
Dane techniczne
| KOLOR | srebrny |
| Wysokość | 70 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 10 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 44 |
