Lampa ogrodowa Cube Max CB-MAX 400 AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CUBE CB-MAX 400 AL to minimalistyczny elegancki srebrny słupek oświetleniowy o wysokości 40cm i szerokości 10cm, wykonany został z wytrzymałego profilu aluminiowego zabezpieczonego przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych wysokiej jakości lakierem proszkowym.
Oprawa wyposażona jest w klosz wykonany ze szkła akrylowego (PMMA), który równomiernie rozprasza światło oraz zabezpiecza źródło światła, jakim jest wymienna żarówka montowana na gwint E27 (max 20W), rozwiązanie to pozwala zastosować nowoczesne energooszczędne żarówek LED, dostosowując moc i barwę światła według miejsca przeznaczenia oraz własnych preferencji.
Lampa doskonale ozdobi i oświetli państwa taras, ogród, schody prowadzące do budynku, efektownie i estetycznie oświetli chodniki wokół firmy, ogródek restauracyjny, alejki w hotelowym parku.
Lampa występuje również w kolorach: czarnym, ciemny popiel oraz w kilku wariantach wysokości.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| KOLOR | srebrny |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 10 cm |
