Lampa ogrodowa Fan Kwadrat FKW-500
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FAN KWADRAT FKW-500 to nowa propozycja, która została zaprojektowana jako alternatywa cieszącej się dużą popularnością serii FAN.
Wzornictwo lampy doskonale pasuje do współczesnej architektury, elegancka i efektowna forma oprawy składa się z kwadratowej podstawy, czterech pionowych ramek oraz skierowanego w dół niewielkiego klosza.
Skierowane w dół źródło światła jakim jest energooszczędna żarówka GX 53 (brak w zestawie) efektownie oświetla podjazd, wejście do domu, parking przed biurem, tereny zielone oraz zewnętrzne ciągi komunikacyjne w obiektach restauracyjnych oraz handlowych.
Prezentowany model ma 50 cm wysokości, wykonany jest z odpornego na uszkodzenia aluminium, które jest zabezpieczone przed wpływem niekorzystnych warunków pogodowych wysokiej jakości lakierem proszkowym w kolorze ciemnego popielu.
W serii FAN KWADRAT posiadamy również kinkiet oraz lampę stojącą o wysokości 80cm.
Dane techniczne
| Szerokość | 11 cm |
| Liczba żródeł światła | GX53, 1 x max 11 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 11 cm |
| Ilość źródeł światła | GX53, 1 x max 11 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Wysokość | 50 cm |
