Lampa kinkiet FAN GL 11206
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet FAN GL 11206 posiada nowoczesną oraz elegancka formę, pozwoli oświetlić elewację, wejście do budynku, w domach oraz obiektach przemysłowych i handlowo-usługowych.
Skierowane w dół źródło światła efektownie oświetl elewacje budynków wykonanych z z drewna, cegły oraz kamienia ozdobnego.
W oprawie zastosowano mocowanie żarówki na trzonek GX 53. Wybór mocy oraz barwy światła zależy wyłącznie od Państwa.
Aluminium zastosowane w konstrukcji zostało pokryte wysokiej jakości lakierem proszkowym co zabezpiecza kinkiet przed wpływem niekorzystnych warunków pogodowych oraz pozwala na zachowanie doskonałego wyglądu przez długi okres czasu.
W serii lamp FAN posiadamy również oprawy stojące o trzech różnych wysokościach: 30 cm, 50cm i 80cm.
Dane techniczne
| KOLOR | ciemny popiel |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Liczba żródeł światła | GX53, 1 x max 11 W, 230 V (brak żarówki w komplecie) |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 17 cm |
| Ilość źródeł światła | GX53, 1 x max 11 W, 230 V (brak żarówki w komplecie) |
| Klasa szczelności IP | 54 |
