Lampa ogrodowa FAN GL 11205
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna forma lampy FAN GL 11205 wygląda niezwykle elegancko, pozwala oświetlić chodniki, place, parkingi oraz tereny zielone wokół obiektów biurowo – przemysłowych, handlowo- restauracyjnych a także naszych prywatnych domów.
Skierowane w dół wymienne źródło światła w postaci żarówki GX53 (brak w zestawie) niezwykle efektywnie oraz efektownie oświetla przestrzeń poprawiając widoczność jednocześnie redukując efekt oślepiania.
Solidna aluminiowa konstrukcja została pokryta wysokiej jakości lakierem proszkowym w kolorze ciemny popiel, lampa cechuje się wysoką odpornością na wpływ czynników zewnętrznych oraz zachowuje swój doskonały wygląd przez wiele lat .
W naszej ofercie lampa ta ma trzy różne wysokości - 30 cm, 50 cm i 80 cm.
Dane techniczne
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Liczba żródeł światła | GX53, 1 x max 11 W, 230 V (brak żarówki w komplecie) |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 12,5 cm |
| Ilość źródeł światła | GX53, 1 x max 11 W, 230 V (brak żarówki w komplecie) |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | ciemny popiel |
