Lampa kinkiet Fan Kwadrat FKW-K100
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Formę lampy tworzą cztery ramki na kwadratowej podstawie z krótkim ramieniem, za pomocą którego przymocujemy lampę do ściany. Niewielkich rozmiarów klosz chroni zamocowaną żarówkę o trzonku GX53 (brak w zestawie).
Oprawy Fan KW posiadają stopień ochrony IP54, zostały wykonane z aluminium lakierowanym proszkowo na kolor ciemny popiel, co powoduje, że opraw jest wyjątkowo trwała oraz odporna na opady deszcz, śniegu, wysoką oraz niska temperaturę.
Prezentowany kinkiet zewnętrzny FKW-K100 doskonale sprawdzi się do oświetlenia tarasu, balkonu czy też przestrzeni przed wejściem do budynku.
W serii znajdują się dwie oprawy stojące o różnych wysokościach oraz lampa ścienna w tym samym nowoczesnym stylu.
Dane techniczne
| Szerokość | 11 cm |
| Liczba żródeł światła | GX53, 1 x max 11 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 14,5 cm |
| Ilość źródeł światła | GX53, 1 x max 11 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Wysokość | 20 cm |
