Lampa ogrodowa FAN GL 11201
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa stojąca FAN GL 11201 to nie tylko źródło światła, ale również elegancki element dekoracyjny, który wyróżnia się nowoczesnym designem i wszechstronnością zastosowania.
Z jej wysokością wynoszącą 30 cm, ta nowoczesna oprawa prezentuje się niezwykle stylowo, doskonale komponując się w otoczeniu Państwa domów, restauracji, obiektów hotelowych oraz przemysłowo-biurowych, jej uniwersalność sprawia, że świetnie pasuje także do ogrodów i parków, dodając im nowoczesnego uroku.
Wykonana z wysokiej jakości materiałów, lampa FAN GL 11201 nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale także zapewnia trwałość i niezawodność w każdych warunkach atmosferycznych.
Źródło światła którym jest żarówka GX53 (brak w zestawie), skierowane jest w dół, doskonale oznacza ścieżki, chodniki czy wejścia do budynków, poprawiając widoczność jednocześnie redukując efekt oślepiania.
W naszej ofercie lampa ta ma trzy różne wysokości - 30 cm, 50 cm i 80 cm.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Głębokość | 12,5 cm |
| Ilość źródeł światła | GX53, 1 x max 11 W, 230 V (brak żarówki w komplecie) |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| KOLOR | ciemny popiel |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Liczba żródeł światła | GX53, 1 x max 11 W, 230 V (brak żarówki w komplecie) |
