LAMPA WISZĄCA 1xE27 ZIELONA / 180065
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokośc regulowana | tak |
| temperatura robocza | -30to 45°C |
| Średnica | 20 cm |
| Kolor podstawy | zielony mat |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| NAPIĘCIE | 220-240 V |
| Maksymalna Moc | MAX 40W |
| MATERIAŁ | metal, aluminium , drewno |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
| Wysokość | 34 cm |
| przewód zasilający - długość cm | 150 cm |
