LAMPA WISZĄCA 1xE27 GLASS SMOKED GREY 14102
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Kolor klosza | SMOKED GREY |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Średnica | 24 cm |
| Kolor podstawy | czarny |
| NAPIĘCIE | 220-240 V |
| Maksymalna Moc | MAX 40W |
| Wysokość | 22 cm |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Długość przewodu | 150 cm |
