CERAMICZNA LAMPA WISZĄCA 1xE27 1664
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ceramiczna lampa wisząca 1xE27 / 1664 to elegancka i stylowa oprawa oświetleniowa o wyjątkowym, dekoracyjnym charakterze. Ceramiczny klosz nadaje lampie naturalny i ponadczasowy wygląd, dzięki czemu doskonale wpisuje się w aranżacje nowoczesne, rustykalne, skandynawskie oraz japandi.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła E27, co pozwala na zastosowanie energooszczędnej żarówki LED o dowolnej barwie i mocy. Dzięki temu lampa może pełnić zarówno funkcję nastrojowego oświetlenia dekoracyjnego, jak i praktycznego światła użytkowego.
Minimalistyczna forma oraz ceramiczne wykończenie sprawiają, że lampa świetnie prezentuje się nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną, w salonie lub sypialni. Naturalny charakter ceramiki ociepla wnętrze i dodaje mu subtelnej elegancji.
Najważniejsze cechy:
- model: ceramiczna lampa wisząca 1664
- kolor: ceramiczne wykończenie
- 1 punkt światła
- gwint: E27 (żarówka wymienna)
- maks. moc: ok. 15W LED
- materiał: ceramika + metal
- styl: nowoczesny / skandynawski / rustykalny / japandi
- zastosowanie: salon, kuchnia, jadalnia, sypialnia
To estetyczna i funkcjonalna lampa wisząca, która łączy naturalne materiały z nowoczesnym wzornictwem.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | stal alierowana , naturalna glina |
| przewód zasilający - długość cm | Regulowany kabel z tkaniny 200 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Średnica | 28 cm |
| Kolor podstawy | naturalna glina |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Maksymalna Moc | max 40W |
| NAPIĘCIE | 220-240 V |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
