CERAMICZNA LAMPA WISZĄCA 1663
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca CLAY 1xE27 / 1663 to nowoczesna i stylowa oprawa oświetleniowa o minimalistycznym charakterze. Prosta forma oraz eleganckie wykończenie sprawiają, że lampa doskonale wpisuje się w aranżacje nowoczesne, loftowe oraz skandynawskie.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła E27, co umożliwia zastosowanie energooszczędnej żarówki LED o wybranej barwie i mocy. Dzięki temu lampa może pełnić zarówno funkcję nastrojowego oświetlenia dekoracyjnego, jak i praktycznego światła użytkowego.
Uniwersalny design sprawia, że model CLAY świetnie prezentuje się pojedynczo lub w zestawieniu kilku lamp – nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną, w salonie czy korytarzu. Minimalistyczna stylistyka nadaje wnętrzu nowoczesnej lekkości i elegancji.
Najważniejsze cechy:
- model: CLAY
- kolor: nowoczesne wykończenie dekoracyjne
- 1 punkt światła
- gwint: E27 (żarówka wymienna)
- maks. moc: ok. 15W LED
- materiał: metal / elementy dekoracyjne
- styl: nowoczesny / loft / skandynawski / minimalistyczny
- zastosowanie: salon, kuchnia, jadalnia, sypialnia, korytarz
To estetyczna i funkcjonalna lampa wisząca, która doskonale uzupełnia współczesne aranżacje wnętrz.
Dane techniczne
| Wysokośc regulowana | tak |
| Średnica | 18 cm |
| Kolor podstawy | Naturalna glina |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Maksymalna Moc | max 40W |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
| NAPIĘCIE | 220-240 V |
| Kabel | Regulowany kabel z tkaniny 200 cm |
| MATERIAŁ | stal lakierowana , naturarna glina |
| Wysokość | 27 cm |
