LAMPA WISZĄCA 1xE27 CZARNY MAT / 180085
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca 1xE27 czarny mat / 180085 to nowoczesna i minimalistyczna oprawa oświetleniowa o eleganckim, loftowym charakterze. Matowe czarne wykończenie nadaje lampie ponadczasowy wygląd, dzięki czemu doskonale wpisuje się w aranżacje industrialne, nowoczesne oraz minimalistyczne.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła E27, co umożliwia zastosowanie energooszczędnej żarówki LED o dowolnej barwie i mocy. Dzięki temu lampa może pełnić zarówno funkcję praktycznego oświetlenia, jak i dekoracyjnego elementu wnętrza.
Prosta i uniwersalna forma sprawia, że lampa świetnie prezentuje się pojedynczo lub w kompozycji kilku sztuk – nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną, w salonie, sypialni czy korytarzu. Czarny mat podkreśla nowoczesny charakter aranżacji i dodaje jej elegancji.
Najważniejsze cechy:
- model: 180085
- kolor: czarny mat
- typ: lampa wisząca
- 1 punkt światła
- gwint: E27 (żarówka wymienna)
- możliwość stosowania LED
- styl: loft / industrialny / nowoczesny / minimalistyczny
- materiał: metal
- zastosowanie: salon, kuchnia, jadalnia, sypialnia, korytarz
To stylowa i funkcjonalna lampa wisząca, która doskonale podkreśla nowoczesny charakter wnętrza.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 220-240 V |
| Maksymalna Moc | MAX 40W |
| MATERIAŁ | aluminiun , drewno |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
| Wysokość | 23 cm |
| przewód zasilający - długość cm | 150 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| temperatura robocza | -30to 45°C |
| Średnica | 33 cm |
| Kolor podstawy | czarny mat |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
