LAMPA WISZĄCA LED | 7W | 3000K | 450Lm GLASS SMOKED GRAY / 1967
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 220-240 V |
| Źródło światła | LED |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM - GLASS - ACRYLIC |
| Średnica | 14.5 cm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Kolor podstawy | BLACK MATT - SMOKED GREY |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000K |
| Maksymalna Moc | 7W |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| lumeny | 450Lm |
| CRI [RA] | 80 |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
| Wysokość | 22 cm |
| przewód zasilający - długość cm | 150 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| temperatura robocza | -25to 45°C |
