LAMPA WISZĄCA LED 4W 3000K CZARNY MAT / 1902
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | metal ,aluminium |
| Źródło światła | LED |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Średnica | 4.8 cm |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000K |
| Kolor podstawy | piaskowy czarny |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Maksymalna Moc | 4W |
| KĄT ŚWIECENIA | 38° |
| lumeny | 400Lm |
| CRI [RA] | 80 |
| Klasa szczelności IP | IP 20 |
| Wysokość | 4.8 cm |
| przewód zasilający - długość cm | 200 cm |
| NAPIĘCIE | 220-240 V |
| Wysokośc regulowana | tak |
| temperatura robocza | -25to 45°C |
