Żyrandol CRISTAL Chrome 5xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44 |
| RODZINA LAMP | CRISTAL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| KOLOR | CZARNY + CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 5xE14 max 10W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-850mm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 380mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 380mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| WAGA NETTO | 3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 380mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 4kg |
