Żyrandol CRISTAL 10xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 10 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 280mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 850mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 84 |
| RODZINA LAMP | CRISTAL |
| MOC | 10xE14 max 10W LED |
| KOLOR | CZARNY + ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 280mm |
| GWINT | E14 |
| WAGA NETTO | 6.1kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 780mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 7kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 250mm |
| MATERIAŁ | Metal + kryształki |
