Żyrandol CRISTAL 5xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kryształowe elementy w połączeniu z solidnym, metalowym wykończeniem nadają lampie niepowtarzalnego charakteru, który świetnie komponuje się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi aranżacjami. Lampa CRISTAL jest idealnym wyborem do eleganckiego salonu, stylowej jadalni lub luksusowego holu, gdzie stanie się centralnym punktem dekoracyjnym.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 4kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 380mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | - |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44 |
| RODZINA LAMP | CRISTAL |
| MOC | 5xE14 max 40W LED |
| KOLOR | CZARNY + ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 380mm |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-850mm |
| WAGA NETTO | 3kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 380mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
