Kinkiet Cristal 2xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 240mm |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | N/D |
| WAGA NETTO | 1.2kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 240mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.5kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| MATERIAŁ | Metal + kryształki |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| RODZINA LAMP | CRISTAL |
| MOC | 2xE14 MAX 10W LED |
| KOLOR | CZARNY + ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
