Szyna podtynk magnetic track 5mm 150cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | DC24V |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC 5MM |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1500mm |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 47mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.6kg |
| KOLOR | CZARNY |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WAGA NETTO | 0.59kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.6kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 20.7mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| MARKA | Milagro |
