Magnetic track line 5mm 10W 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.15kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC 5MM |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 15mm |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 700lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.5kg |
| MOC | 10W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutalna 4000K |
| NAPIĘCIE | DC24V |
| MATERIAŁ | SILIKON + PC |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | G |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1000mm |
| MARKA | Milagro |
| KĄT ŚWIECENIA | 110° |
| WAGA NETTO | 0.1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 5mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | ≥90 |
