Narożnik natynk L góra dół magnetic track 5mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 29.3mm |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| KOLOR | CZARNY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.025kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.035kg |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 50mm |
| MARKA | Milagro |
| NAPIĘCIE | DC24V |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC 5MM |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 50mm |
| NOWOŚCI | 21/22 |
