Magnetic track pendant tube 5mm 5W 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 30mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 17.5kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 30mm |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + PC |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutalna 4000K |
| WAGA NETTO | 0.25kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | G |
| WAGA BRUTTO | 0.35kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 30mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 24° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC 5MM |
| CRI [RA] | ≥90 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| MOC | 7W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1000mm |
| NAPIĘCIE | DC24V |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 420lm |
