Prince K 1018/O - głowica
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głowica do serii Prince to klasyczna oprawa oświetleniowa o ciekawym zaokrąglonym wzornictwie, została wykonana z lakierowanego proszkowo aluminium.
Lampa wyposażona jest w przeźroczysty klosz z poliwęglanu, pod którym znajduje się źródło światła mocowane na gwint E27 (brak w zestawie), pozwala to na zastosowanie energooszczędnych żarówek LED, parametry takie jak moc i barwa światła można dopasować według własnego uznania.
Stosując ozdobne żarówki z żarnikiem w kształcie spirali lub płomienia, dodatkowo podkreślimy wizualne/dekoracyjne walory produktu.
Zastosowane materiały sprawią, że lampa przez długie lata zachowa nowy wygląd. Oprawę możemy zamontować jako zwieńczenie ogrodzenia wykonanego z cegły, kamienia lub betonu lub do istniejących słupków wybierając nasadkę gwintowaną lub tuleje nasadzane na rurę.
Dane techniczne
| Wysokość | 39 cm |
| Materiał klosza | przeźroczysty |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | przeźroczysty |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Średnica | 25 cm |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Klasa szczelności IP | 43 |
