Lampa ogrodowa Prince OGMWN 2 O
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
OGMWN 2 O to klasyczna oprawa masztowa której głowica wyposażona jest w dwa ramiona z koszykami serii Prince, posiada regulowaną wysokość w zakresie 195-295 cm.
Oprawy masztowe świetnie sprawdzą się do oświetlenia: alejek w ogrodach, tarasów, parków, dojazdu do posesji, na terenach prywatnych a także w miejscach użyteczności publicznej takich jak: ogródki restauracyjne, pensjonaty, hotele, parkingi, treny przemysłowe.
Lampa wykonana jest z lakierowanego proszkowo aluminium, a klosz z poliwęglanu, materiału odpornego na uszkodzenia i pęknięcia. Zastosowane materiały sprawią, że przez wiele lat produkt będzie wyglądał jak nowy.
W oprawie zastosowano dwa źródła światła (brak w zestawie) montowane na gwint E27 (2x60W), pozwala to we własnym zakresie wybrać parametry takie jak moc i barwa światła poprzez zastosowanie energooszczędnych żarówkę LED.
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | 43 |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Wysokość | Regulowana 195 - 295 cm |
| Materiał klosza | 2 x K 1018 O, przeźroczyste |
| Liczba żródeł światła | E27, 2 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | 2 x K 1018 O, przeźroczyste |
| Ilość źródeł światła | E27, 2 x 60 W, 230 V |
