Lampa kinkiet Prince K 3012/1/O
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Prince K 3012/1/O jest klasyczną oprawą oświetleniową o ciekawym zaokrąglonym wzornictwie, została wykonana z lakierowanego proszkowo aluminium.
Lampa wyposażona jest w przeźroczysty klosz z poliwęglanu, pod którym znajduje się źródło światła mocowane na gwint E27 (brak w zestawie), pozwala to na zastosowanie energooszczędnych żarówek LED, parametry takie jak moc i barwa światła można dopasować według własnego uznania.
Stosując ozdobne żarówki z żarnikiem w kształcie spirali lub płomienia, dodatkowo podkreślimy wizualne/dekoracyjne walory produktu.
Kinkiet doskonale oświetli elewację i przestrzeń wokół domu lub garażu dodatkowo pełniąc funkcje dekoracyjną
Zastosowane materiały sprawią, że przez wiele lat produkt będzie wyglądał jak nowy.
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | przeźroczysty |
| Głębokość | 2,9 cm |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Wysokość | 44 cm |
| Klasa szczelności IP | 43 |
| Szerokość | 25 cm |
| Materiał klosza | przeźroczysty |
