Lampa ogrodowa Prince K 5002/2/O
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prince K 5002/2/O jest klasyczną stojąca oprawą oświetleniową o wysokości 117cm, wykonana jest z lakierowanego proszkowo aluminium, posiada ciekawe zaokrąglone wzornictwo.
Lampa wyposażona jest w przeźroczysty klosz z poliwęglanu, pod którym znajduje się źródło światła mocowane na gwint E27 (brak w zestawie), pozwala to na zastosowanie energooszczędnych żarówek LED, parametry takie jak moc i barwa światła można dopasować według własnego uznania.
Stosując ozdobne żarówki z żarnikiem w kształcie spirali lub płomienia, dodatkowo podkreślimy wizualne/dekoracyjne walory produktu.
Oprawę stojąca możemy wykorzystać do oświetlenia alejek, tarasu, patio, terenów wokół posesji oraz w ogrodzie podkreślając jego walory estetyczne.
Zastosowane materiały sprawiają, że lampa jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne oraz że przez wiele lat będzie wyglądała jak nowa.
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | przeźroczysty |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Średnica | 25 cm |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Klasa szczelności IP | 43 |
| Wysokość | 117 cm |
| Materiał klosza | przeźroczysty |
