Mur Led Inox MR05
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mur Led Inox MR05 to niewielka kwadratowa lampa do zabudowy, która świetnia sprawdzi się do podświetlenia schodów znajdujących się na zewnątrz posesji.
Delikatne światło skierowane pod lekkim kątem w dół zapewni odpowiednie oświetlenie aby można bezpiecznie poruszać się wokół domu po zmroku, tworząc przyjemną dla oka atmosferę.
Źródłem światła jest wbudowany energooszczędny układ LED o mocy 1W, strumieniu świetlnym 60lm oraz barwie 4000K
Przedni panel lampy wykonany jest ze stali nierdzewnej natomiast obudowa lampy z odpornego na warunki zewnętrzne poliwęglanu.
Dane techniczne
| KOLOR | srebrny |
| lumeny | 60 |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Szerokość | 8,5 cm |
| Liczba żródeł światła | LED, 1W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - tworzywo sztuczne; panel frontowy - stal nierdzewna 304; klosz - poliwęglan; puszka - poliwęglan |
| Głębokość | 4,8 cm |
| Ilość źródeł światła | LED, 1W, 230 V |
