Mur Led Inox D 04
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mur Led Inox D 04 to kwadratowa oprawa przeznaczona do zabudowy w elewacjach budynków, murkach czy ogrodzeniach.
Biały klosz oraz wbudowany układ LED 3,5W rozpraszają równomiernie światło o barwie 3000 K (ciepła), dając łagodne, subtelne oświetlenie.
Lampę instaluje się na niskich wysokościach, świetnie sprawdzi się do podświetlenia schodów prowadzących do budynku czy terenu wokół posesji tworząc przyjemną dla oka atmosferę.
Materiały użyte do produkcji lampy takie jak: stal nierdzewna, aluminium, poliwęglan, szkło oraz wysoki stopień ochrony IP65 dają gwarancję wytrzymałości na długie lata oraz zapewniają ochronę w trudnych warunkach atmosferycznych.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - stal nierdzewna panel frontowy - stal nierdzewna 304 klosz - poliwęglan; puszka - poliwęglan |
| Głębokość | 6,5 cm |
| Ilość źródeł światła | 56 x LED, 3,5 W, 230 V |
| lumeny | Oprawa - 195 lm Led - 415 lm |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000 K |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Szerokość | 13,5 cm |
| Liczba żródeł światła | 56 x LED, 3,5 W, 230 V |
