Lampa elewacyjna Mur PC 2502C DG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ścienna, natynkowa Mur PC 2502C DG przeznaczona do montażu na elewacji domów, budynków. Doskonale sprawdzi się do podświetlania ścian budynków, murów, ogrodzeń, a także ciągów komunikacyjnych czy schodów. Lampa została wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze antracytu, posiada wysokie IP65 co czyni ja odporną na zewnętrzne warunki atmosferyczne. W oprawie zostało zastosowane źródło światła LED o mocy 3W. Przy zakupie należy wybrać barwę światła, jaka zostanie ustawiona fabrycznie. Do wyboru jest barwa:
ciepła - 2700K
neutralna - 4500K
zimna - 6000K
Istnieje również możliwość samodzielnej zmiany barwy światła za pomocą przełącznika znajdującego się wewnątrz lampy.
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | 2700K, 4500K, 6000K |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Liczba żródeł światła | LED, 3W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - tworzywo sztuczne szybka - poliwęglan |
| Głębokość | 3 cm |
| Ilość źródeł światła | LED, 3W, 230V |
| KOLOR | ciemny popiel |
| lumeny | 390 lm |
